האם ניתוח פלסטי יכול להשפיע על הקריירה?
ניתוחי אף מוצלחים של כוכבות הקולנוע הגדולות ביותר

האף שלנו הוא אחד הדברים הראשונים שאנשים שמים לב אליו כשמסתכלים עלינו. הרי הוא במרכז הפנים. "אוי, אני שונאת את האף שלי" – אומרות הרבה בנות. ומה לגבי נשים אחרות? 

מה עושות כוכבות הקולנוע הגדולות ביותר אם הן לא אוהבות משהו בהופעה שלהן?

בדיוק … הן פונות למנתח פלסטי. 

האם צורת האף יכולה להשפיע על הקריירה של הגדולות ביותר? 

בוודאי שכן. 

הנה לפניכן כמה דוגמאות מוצלחות ביותר לניתוחי אף שחוללו שינויים מדהימים.

מרלין מונרו – פורצת דרך

מרלין האגדית היתה אחת הכוכבות הראשונות שעברה תחת סכין המנתחים. ניתוח האף היה אחד מכלי הנשק הסודיים שעזרו להפוך את נורמה ג'יין, נערה רגילה מעיירה קטנה, לשחקנית ודוגמנית. קו חלק של נחיריים חושניים וגשר אף דק תרמו לתדמית החדשה של הכוכבת.

Dr Ben Shoshan

ג'ניפר אניסטון, יופי טבעי (כמעט)

ג'ניפר היא אחת הנשים היפות בהוליווד ובעולם. במקורה היא חצי יווניה, ויש שיגידו שאפשר היה לראות את הלאום של אביה באפה. טיפול כירורגי פלסטי סייע לה מאד, למרות שהסוכנת של ג'ן אניסטון טוענת שהיא עברה את הניתוח הפלסטי מבחינה רפואית.

אנג'לינה ג'ולי, צעד קטן נוסף למצוינות

אנג'לינה ג'ולי נולדה יפה. כנערה, הייתה לה קריירת דוגמנות והיא הופיעה בוידאו קליפים של להקות מפורסמות כמו מיט לוף, הרולינג סטונס, Lemonhead ולני קרביץ. לאחר שהסרט הראשון שלה 'האקרים' שוחרר, היא החליטה להקטין את גשר האף שלה. למעשה למנתח שלה אין הרבה מה להתגאות בו, כי נראה שלא היתה לו הרבה עבודה. עד היום מעריציה עדיין מתווכחים אם האלילה שלהם עברה ניתוח פלסטי או לא, כלומר אנג'לינה נראית מאוד טבעית. ותמיד יפה.

סקרלט ג'והנסון: "מעולם לא עברתי ניתוח פלסטי"

לפני זמן לא רב לשחקנית סקרלט ג'והנסון היה חוטם די גדול. ניתוח אף מוצלח הפך את מראה פניה לעדינות הרבה יותר. השחקנית לא איבדה את האינדיבידואליות שלה, זהו עדיין אפה, פשוט קטן יותר. בתחילה סקרלט הכחישה את ניתוח האף. אבל התמונה מראה שיפור לטובה.

וינונה ריידר - לא להאמין!

כל מי שניתקל בילדה היפה עם העיניים הגדולות, לא הצליח להוציא אותה מהראש. עם זאת, לפני שכיכבה בסרטים "המספריים של אדוארד" ו- "דרקולה", היא עברה nose job. הניתוח היה הצלחה. ריידר נראתה כל כך טבעית שעכשיו קשה להאמין שהיא שינתה משהו בהופעתה. מנתחים רבים אומרים שכאשר זה מגיע לניתוחים פלסטיים, זה חשוב עד קריטי לא להגזים בזה. המאהבת לשעבר של ג'וני דפ עשתה את זה כמו שצריך.

בריטני ספירס, שינוי בלתי נראה

בכדי לעבור ניתוח אף בשיא הפופולריות של כוכבת כבריטני ספירס, על המנתח הפלסטי שלה היה למצוא פתרון פשוט ויעיל. האף החדש של בריטני הוא העתק של האף הטבעי שלה בצורתו אך הוא הוקטן. התוצאה נראית פשוט נהדרת: קשה לראות את השינוי, לכן הוא נראה מאד טבעי. אבל המנתח לא הצליח להשיג את התוצאה הטובה ביותר בניתוח אחד, לכן הזמרת היתה צריכה לעבור ניתוח נוסף.